1TS022A-2500-3500A3-CT
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
1TS022A-2500-3500A3-CT
JLCPCB Part #
C33129658
Package
SMD,4.5x3.4mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 3.4mm 3.5mm 4.5mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab Surface Mount, Right Angle With Bracket SMD,4.5x3.4mm Tactile Switches ROHS