1TS005D-2500-8000AB
MFR.Part #
1TS005D-2500-8000AB
JLCPCB Part #
C33129652
Package
Plugin,7.5x3.6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 6.1mm 7.5mm 8mm No PC Pin Right Angle Round Button With Bracket Plugin,7.5x3.6mm Tactile Switches ROHS