1TS004E-1600-1500A1-CT
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
1TS004E-1600-1500A1-CT
JLCPCB Part #
C33129644
Package
SMD,3.4x3.4mm
Description
1.5mm 1.6N 100,000 cycles 12V 3.4mm 3.4mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3.4x3.4mm Tactile Switches ROHS