AHSCD160808J8N2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AHSCD160808J8N2
JLCPCB Part #
C3001597
Package
0603
Description
115mΩ 30 4.2GHz 700mA 8.2nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS