MCS25GC-1R0MHC
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
MCS25GC-1R0MHC
JLCPCB Part #
C375959
Package
1008
Description
1uH 3.4A 4.4A 41mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS