3D1U356KLMB0420450250EVT
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
3D1U356KLMB0420450250EVT
JLCPCB Part #
C3000154
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 35uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS