3D2K306KLMB0420450300EVT
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
3D2K306KLMB0420450300EVT
JLCPCB Part #
C3000149
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS