3D1Y306KIMB0580450300EVT
MFR.Part #
3D1Y306KIMB0580450300EVT
JLCPCB Part #
C3000146
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 30uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS