1812W2J0332T4E
MFR.Part #
1812W2J0332T4E
JLCPCB Part #
C33780
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS