APG060N85D
MFR.Part #
APG060N85D
JLCPCB Part #
C2995353
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120A 15pF 180W 2.448nF 37nC@10V 4V 6mΩ@10V 85V TO-263 MOSFETs ROHS