AP30H60K
MFR.Part #
AP30H60K
JLCPCB Part #
C2995340
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.14nF 13.3nC@10V 13mΩ@4.5V 151pF 2.5V 30V 33W 50A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS