APG042N01D
Extended
Manufacturer
ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
MFR.Part #
APG042N01D
JLCPCB Part #
C2995339
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 145A 215W 27pF 4.2mΩ@10V 48.5nC@10V 4V 5.678nF 673pF TO-263 MOSFETs ROHS