APG078N07K
MFR.Part #
APG078N07K
JLCPCB Part #
C2995332
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.466nF 28nC@10V 45W 4V 55pF 7.8mΩ@10V 70V 770pF 80A TO-252 MOSFETs ROHS