SMAFJ400A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ400A
JLCPCB Part #
C2993902
Description
1uA 390pF 400V 400W@10/1000us 494V 600mA 648V TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS