SMAFJ33A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ33A
JLCPCB Part #
C2993896
Description
1uA 33V 390pF 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS