SMAFJ15A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ15A
JLCPCB Part #
C2993862
Description
15V 16.4A 18.5V 1uA 24.4V 390pF 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS