SMAFJ150A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ150A
JLCPCB Part #
C2993860
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 150V 185V 1uA 243V 390pF 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS