SMAFJ130A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ130A
JLCPCB Part #
C2993854
Description
1.9A 130V 159V 1uA 209V 390pF 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS