SMAFJ12CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ12CA
JLCPCB Part #
C2993853
Description
12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS