SMAFJ11A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ11A
JLCPCB Part #
C2993848
Description
11V 13.5V 18.2V 1uA 22A 390pF 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS