BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C2993102
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.4V 2.4V~2.6V 300mW 50uA@1V SOT-23 Zener Diodes ROHS