BZX84B6V2
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZX84B6V2
JLCPCB Part #
C2993086
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10Ω 300mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS