BZX84B24
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZX84B24
JLCPCB Part #
C2993070
Package
SOT-23
Description
1 Independent 23.5V~24.5V 24V 300mW 50nA@16.8V 70Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS