BZX84B11
Extended
- Manufacturer
- MDD(Microdiode Semiconductor)
- MFR.Part #
- BZX84B11
- JLCPCB Part #
- C2993062
- Package
- SOT-23
- Description
- 1 Independent 10.8V~11.2V 100nA@8V 11V 20Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS