BZT52C75S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C75S
JLCPCB Part #
C2993056
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@56V 265Ω 300mW 70V~79V 75V SOD-323 Zener Diodes ROHS