BZT52C62
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C62
JLCPCB Part #
C2993048
Package
SOD-123
Description
1 Independent 200nA@47V 200Ω 500mW 58V~66V 62V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS