BZT52B13S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52B13S
JLCPCB Part #
C2992941
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@10V 12.74V~13.26V 13V 300mW 35Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS