RHC-02W7500FT
MFR.Part #
RHC-02W7500FT
JLCPCB Part #
C2991756
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS