RBF-06RR150FT
MFR.Part #
RBF-06RR150FT
JLCPCB Part #
C2991747
Description
150mΩ 250mW Current Sense Resistor ±1% ±700ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS