RHC-02W912JT
- MFR.Part #
- RHC-02W912JT
- JLCPCB Part #
- C2991719
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS