RHS-03K3001FT
MFR.Part #
RHS-03K3001FT
JLCPCB Part #
C2991649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS