RHC-02W2402FT
- MFR.Part #
- RHC-02W2402FT
- JLCPCB Part #
- C2991593
- Description
- -55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS