RC-MT08W5R1JT
MFR.Part #
RC-MT08W5R1JT
JLCPCB Part #
C2991583
Package
0402x4
Description
4 5.1Ω 62.5mW 8 ±400ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS