RHS-03K514JT
- MFR.Part #
- RHS-03K514JT
- JLCPCB Part #
- C2991536
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS