TF06H2003FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TF06H2003FT
JLCPCB Part #
C2991519
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW 300V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS