SPZ1EM220E05O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1EM220E05O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2990910
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 100mΩ@100kHz 2.5mm 22uF 25V 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS