SPZ1AM471E11O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1AM471E11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2990898
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS