SPZ1AM221E05O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1AM221E05O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2990895
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 2.8A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 5mm 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS