TC0550B3901T5G
MFR.Part #
TC0550B3901T5G
JLCPCB Part #
C2989677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS