TC0350D3302T5F
MFR.Part #
TC0350D3302T5F
JLCPCB Part #
C2989569
Description
100mW 33kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS