TC0325F8202T5F
MFR.Part #
TC0325F8202T5F
JLCPCB Part #
C2989555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS