TC0350F3301T5F
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- TC0350F3301T5F
- JLCPCB Part #
- C2989530
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS