TC0350B3902T5F
MFR.Part #
TC0350B3902T5F
JLCPCB Part #
C2989511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS