TC0350F1001T5F
MFR.Part #
TC0350F1001T5F
JLCPCB Part #
C2989473
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS