TC0325F3600T5F
MFR.Part #
TC0325F3600T5F
JLCPCB Part #
C2989471
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS