TC0650F1003T5J
MFR.Part #
TC0650F1003T5J
JLCPCB Part #
C2989392
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS