TC0325B4322T5F
MFR.Part #
TC0325B4322T5F
JLCPCB Part #
C2989349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS