NXA63V1000M16*25 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXA63V1000M16*25 LO
JLCPCB Part #
C371299
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 2.6A@100kHz 25mm 25mΩ@100kHz 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS