TC0350F8201T5F
MFR.Part #
TC0350F8201T5F
JLCPCB Part #
C2989289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS