TC0550D7500T5G
MFR.Part #
TC0550D7500T5G
JLCPCB Part #
C2989286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS